Консультація. Відповіді на запитання | Нотаріус Київ
» Консультація

Консультація нотаріуса

Якщо ви бажаєте отримати письмову відповідь, скористайтеся поштовою формою або подивіться відповіді нотаріуса на питання, які вже задавалися.

Не знайшли відповідей на питання? Задайте його нотаріусу особисто – напишіть в Viber або Telegram.

Або зателефонуйте нам: 073-000-333-5.

У Нотаріальній конторі в Києві біля метро Оболонь нотаріус Працює Щодня в будні дні з 9:00 до 20:00, а у вихідні дні з 10:00 до 17: оо, а також в свята з 10:00 до 17:00. Телефонуйте за номером 073-000-333-5.

Згода батьків на виїзд дитини за кордон оформляється нотаріусом у вигляді заяви на період однієї поїздки. На більш тривалий період можливо оформити такий дозвіл у виняткових випадках, тому уточнюйте у нотаріуса перед приходом в нотаріальну контору.

Необхідні оригінали паспортів та податкових номерів, а також свідоцтво про шлюб. Якщо в договорі буде прописуватися конкретне майно, необхідні правовстановлюючі документи на нього. Читати детальніше –>

Вам необхідно звернутися до нотаріуса для написання заяви про скасування довіреності. Після цього бажано написати повіреній особі лист з повідомленням про його вручення, в якому Ви повідомляєте про те, що довіреність скасована. Обов’язково збережіть повідомлення, як підтверджуючий документ…

Якщо квартира належить Вам на підставі договору дарування, то згідно Сімейного кодексу України, це Ваша особиста власність, тому згода дружини і її присутність при підписанні договору купівлі-продажу, не потрібно.

Щодня без вихідних з 09:00 до 20:00