Консультація. Відповіді на запитання | Нотаріус Київ
» Консультація

Консультація нотаріуса

Якщо ви бажаєте отримати письмову відповідь, скористайтеся поштовою формою або подивіться відповіді нотаріуса на питання, які вже задавалися.

Не знайшли відповідей на питання? Задайте його нотаріусу особисто – напишіть в Viber або Telegram.

Або зателефонуйте нам: 073-000-333-5.

Хочу отримати консультаціюcaptcha
П Чи працює нотаріус в свята і вихідні дні?
В У Нотаріальній конторі в Києві біля метро Оболонь нотаріус Працює Щодня в будні дні з 9:00 до 20:00, а у вихідні дні з 10:00 до 17: оо, а також в свята з 10:00 до 17:00. Телефонуйте за номером 073-000-333-5.
П Чи можливо зробити дозвіл для виїзду дитини за кордон на 3 роки?
В Згода батьків на виїзд дитини за кордон оформляється нотаріусом у вигляді заяви на період однієї поїздки. На більш тривалий період можливо оформити такий дозвіл у виняткових випадках, тому уточнюйте у нотаріуса перед приходом в нотаріальну контору.
П Хочемо з дружиною оформити шлюбний договір. Що для цього необхідно?
В Необхідні оригінали паспортів та податкових номерів, а також свідоцтво про шлюб. Якщо в договорі буде прописуватися конкретне майно, необхідні правовстановлюючі документи на нього. Читати детальніше –>
П Необхідно скасувати довіреність. Чи буде достатньо повідомити про це довіреній особі по телефону?
В Вам необхідно звернутися до нотаріуса для написання заяви про скасування довіреності. Після цього бажано написати повіреній особі лист з повідомленням про його вручення, в якому Ви повідомляєте про те, що довіреність скасована. Обов’язково збережіть повідомлення, як підтверджуючий документ…
П Збираюся продати свою квартиру, яка була подарована мені батьком в період, коли я перебував у шлюбі. Чи потрібно для продажу згоду моєї дружини і її особиста присутність на підписанні договору купівлі-продажу?
В Якщо квартира належить Вам на підставі договору дарування, то згідно Сімейного кодексу України, це Ваша особиста власність, тому згода дружини і її присутність при підписанні договору купівлі-продажу, не потрібно.

Щодня без вихідних з 09:00 до 20:00