Державна реєстрація | Нотаріус Київ
» Послуги » Державна реєстрація

Державна реєстрація

Вам необхідно зареєструвати бізнес, право власності або здійснити інші реєстраційні дії? У приватному нотаріальному офісі ви можете здійснити всі види державної реєстрації нотаріусом швидко, професійно і недорого.

Нотаріус надає наступні послуги з реєстрації:

Image
Державна реєстрація прав на нерухоме майно
У вас на руках є документи на належну вам нерухомість, але чи зареєстрована вона в Реєстрі? Якщо ні - вам потрібно зареєструвати права на нерухоме майно...
Подробнее
Image
Реєстрація юридичної особи, підприємства, внесення змін
Вам необхідно зареєструвати юридичну особу, підприємство або внести зміни в статутну документацію і до відомостей, що знаходяться в ЄДР вже існуючої компанії...
Подробнее
Image
Реєстрація ФОП, фізичної особи-підприємця
Чи збираєтеся почати свій бізнес? Для цього вам буде потрібно зареєструвати ФОП - фізичну особу-підприємця. Чому за реєстрацією власного бізнесу вигідніше звертатися до нотаріуса...
Подробнее

Чому за реєстрацією варто звертатися до нотаріуса в Києві?

Нотаріус має можливість безпосередньо проводити всі реєстраційні дії, пов’язані з бізнесом не лише в Оболонському районі. Зокрема, реєструвати ФОП, ТОВ та інші форми господарських товариств, а також вносити зміни до Реєстру, якщо в цьому є необхідність.

При цьому нотаріус на Оболоні може детально проконсультувати з питань реєстрації бізнесу, що дозволить не витрачатися на консалтингову допомогу посередників.

Крім того, нотаріус в Києві має доступ до Реєстру речових прав на нерухомість. Завдяки цьому ви без складнощів можете зареєструвати будь-які належні вам на праві власності, користування або оренди об’єкти нерухомості, в тому числі об’єкти незавершеного будівництва.

Якщо дані про вашу нерухомість до цих пір відсутні в Реєстрі, варто негайно їх туди внести. Державна реєстрація у нотаріуса дозволить уникнути можливого заволодіння нею третіми особами за допомогою шахрайських схем.

Нотаріус як держреєстратор може внести зміни до ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а саме:

  • зміни в складі засновників ТОВ,
  • зміни керівника підприємства,
  • зміни адреси місцезнаходження фірми,
  • зміни КВЕД (видів економічної діяльності) юридичної особи,
  • зміни назви юр.особи,
  • зміни статуту, та ін,
  • ліквідація фірми.

Теж саме стосується і фіз.осіб – підприємців якщо мова йде про зміни в імені (прізвищі), місцепроживанні ФОП, зміні видів діяльності або закриття ФОП.

Зареєструвати нерухоме майно або внести зміни до Реєстру можна у нотаріуса на Оболоні в Києві за доступними цінами. Про вартість нотаріальної послуги краще дізнатися заздалегідь подзвонивши по телефону: (073) 000 333 5.

Щодня без вихідних з 09:00 до 20:00