Реєстрація ФОП нотаріусом | Нотаріус Київ
» Послуги » Державна реєстрація » Реєстрація ФОП, фізичної особи-підприємця

Реєстрація ФОП, фізичної особи-підприємця

Збираєтеся почати свій бізнес? Для цього вам буде потрібно зареєструвати ФОП – фізичну особу-підприємеця (ФОП – українською мовою).

Чому за реєстрацією власного бізнесу вигідніше звертатися до нотаріуса?

Існує три способи зареєструватися:

  1. Звернутися в консалтингову компанію. Там вас зможуть детально проконсультувати, проте безпосередньо зареєструвати не зможуть. За реєстрацією компанія буде змушена звернутися до нотаріуса, тобто виступить не більше, ніж посередником, що істотно збільшує вартість самої реєстрації.
  2. Звернутися до державного реєстратора. Він зможе провести реєстрацію, проте за умови, що всі документи в ідеальному порядку і правильно заповнені. При наявності помилок в реєстрації буде відмовлено, що змусить проходити її повторно з втратою часу.
  3. Звернутися до нотаріуса. Нотаріус зможе детально простою зрозумілою мовою проконсультувати вас з усіх основних питань, що стосуються способу оподаткування, вибору напрямку КВЕД, заповнення реєстраційних карт та іншого. Також він безпосередньо на місці здійснить реєстрацію і внесе всі необхідні дані до Реєстру.

Очевидно, що зареєструвати ФОП – фізичну особу-підприємця (ФОП) у нотаріуса найвигідніше, економиться і час, і гроші.

Які будуть потрібні документи?

Для реєстрації вам знадобиться паспорт і номер картки платника податків, новий статут, протокол, заповнена заява встановленої форми для проведення реєстрації або внесення змін до ЄДР. Всі інші документи ви зможете за допомогою нотаріуса підготувати безпосередньо в нотаріальному офісі.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Читайте також:

  • Довіреність на реєстрацію фізичної особи-підприємця
  • Довіреність на ведення справ фізичної особи-підприємця
  • Довіреність на закриття фізичної особи-підприємця

Щодня без вихідних з 09:00 до 20:00