Договір купівлі-продажу квартири, будинку, земельної ділянки | Нотаріус Київ
» Послуги » Оформлення договорів » Договір купівлі-продажу (квартири, будинку, земельної ділянки, гаража)

Договір купівлі-продажу (квартири, будинку, земельної ділянки, гаража)

Хочете купити або продати нерухоме майно? Для того, щоб угода з нерухомістю була законною, вона підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню. В нашій нотаріальній конторі можна недорого нотаріально завірити договір купівлі-продажу квартири, будинку, земельної ділянки, гаража і т.д.

Особливості угод з нерухомістю

Залежно від виду об’єкта нерухомості, зміст договору може мати особливості. Наприклад, якщо угода стосується ділянки землі, на якій є будова, то договір буде припускати одночасний продаж обох об’єктів, оскільки будівля не може існувати окремо від землі, яка продається.

Нотаріус допоможе юридично грамотно скласти договір, а після його підписання внесе дані про угоду до Реєстру, що також є фінальною умовою її укладення. Таким чином, від нотаріуса покупець вийде вже повноправним власником придбаної нерухомості.

Які будуть потрібні документи?

Залежно від того, якого виду нерухомості стосується угода (квартири, будинку, земельної ділянки, гаража) нотаріально завірити договір купівлі-продажу нотаріус зможе при наявності наступного комплекту документів:

  1. Документи на нерухомість (зверніть увагу, що в кожному конкретному випадку їх перелік може варіюватися, тому уточнюйте інформацію у нотаріуса)
  2. Документи учасника угоди-фізичної особи:

– паспорт;

– номер картки платника податків.

  1. Документи учасника угоди-юридичної особи:

– статутна документація;

– виписка з ЄДР;

– довіреність представника, його паспорт і номер картки платника податків.

Вартість оформлення договору купівлі-продажу квартири, будинку, земельної ділянки або гаража можете дізнатися зателефонувавши за номером телефону: (073) 000 333 5.

Можливо вас зацікавлять інші послуги нотаріуса на Оболоні в Києві:

Щодня без вихідних з 09:00 до 20:00