Договір про сплату аліментів на дитину | Нотаріус Київ
» Послуги » Оформлення договорів » Договір про сплату аліментів на дитину

Договір про сплату аліментів на дитину

Бажаєте заощадити при шлюборозлучному процесі? Якщо досягти домовленості щодо порядку і способу виплати аліментів та нотаріально посвідчити договір про сплату аліментів на утримання дитини, можна не витрачатися на послуги адвокатів і судові витрати.

Чим вигідний договір для одержувача аліментів?

Даний договір вигідний для одержувача тим, що в разі, якщо платник аліментів з деяких причин порушить його, то не доведеться звертатися до суду для примусового стягнення. Замість складання позову і очікування судового засідання можна звернутися з даним договором до нотаріуса, за тим, щоб той вчинив виконавчий напис.

Після цього можна відразу подавати заяву до виконавчої служби. Таким чином, економиться значна кількість часу і грошей.

Чим вигідний договір для платника аліментів?

Набагато вигідніше самостійно досягти домовленості з одержувачем аліментів щодо розміру, строків і порядку їх виплати, ніж доручати визначати все це суду. Такий підхід дозволить платнику аліментів не витрачати кошти на судові витрати і допомогу юриста. А крім того, нотаріальне посвідчення договору – це справа п’яти-десяти хвилин, в той час як відвідування судових засідань забирає в десятки разів більше.

Які будуть потрібні документи?

Для того, щоб нотаріально посвідчити договір про сплату аліментів на утримання дитини, подружжю необхідно буде надати наступні документи:

  • паспорти;
  • картки платників податків;
  • свідоцтво про народження дитини.

Щодня без вихідних з 09:00 до 20:00