Попередній договір | Нотаріус Київ
» Послуги » Оформлення договорів » Попередній договір

Попередній договір

Досягли з вашим контрагентом усної домовленості щодо покупки або продажу майна і бажаєте, щоб угода не зірвалася? В такому випадку має сенс скласти і завірити нотаріально попередній договір (договір завдатку).

Які переваги дає договір завдатку продавцеві?

Досягнувши з одним покупцем угоди щодо, наприклад, продажу нерухомості, продавець, природно, змушений буде відмовляти всім наступним потенційним покупцям. Тому даним видом договору він може застрахувати себе від ситуації, коли він відмовив усім іншим, а покупець, з яким він досяг домовленості, сам відмовився від угоди в останній момент.

У чому вигода договору про наміри для покупця?

Знайшовши бажаний об’єкт для покупки і домовившись про ціну, не хочеться, щоб згодом продавець раптово підняв ціну або продав своє майно комусь іншому. За допомогою попереднього договору покупець може зафіксувати всі умови майбутньої угоди і бути впевненим, що до моменту фактичних розрахунків правила гри не зміняться.

Які потрібні документи для укладення договору?

Громадянам (фізичним особам) буде потрібно надати:

– паспорт громадянина;

– номер картки платника податків.

Компанії (юридичні особи) надають:

– статут;

– виписка з ЄДР;

– документи представника компанії (довіреність, паспорт і номер картки).

Якщо ви хочете бути спокійні, що досягнуті домовленості не зміняться, ви можете засвідчити попередній договір (договір завдатку) нотаріально в нашому офісі у зручний для вас час.

Про вартість оформлення попереднього договору купівлі-продажу квартири, будинку, земельної ділянки, гаража уточнюйте у нотаріуса в Києві, який працює щодня біля метро Оболонь. Контактний номер телефону: 0730003335.

Можливо вас зацікавлять такі послуги приватного нотаріуса:

Щодня без вихідних з 09:00 до 20:00