Заповіт оформити у нотаріуса | Нотаріус Київ

Заповіт

У вас є спадкоємець? – складіть заповіт. У вас їх два або більше? – тим більше зробіть це. Нотаріально завірений заповіт – це гарантія того, що ваша воля буде виконана.

Чому кожній людині варто скласти нотаріально завірений заповіт?

Ми не знаємо, скільки проживемо на цьому світі: може бути, до глибокої старості, а може бути, не встигнемо розміняти навіть два десятки. Тому людині будь-якого віку на всякий випадок варто завчасно подбати про долю свого майна.

У чому переваги заповіту?

Заповіт дозволяє отримати вам ряд переваг. Так, наприклад, ви можете:

Самостійно розподілити частки. Якщо у вас кілька потенційних спадкоємців, наприклад, батьки і діти, то в разі відсутності заповіту все майно буде розділено в рівних частках. Якщо ж заповіт є, то заповідач може самостійно на власний розсуд вказати, кому і що буде належати. Наприклад, заповідати все дітям, не залишивши нічого батькам, або навпаки.

Засекретити свою волю. Навіщо, щоб родичі першої черги знали, що ви бажаєте залишити майно не їм, а комусь іншому? Це може істотно зіпсувати ваші стосунки. У цьому випадку має сенс засекретити заповіт, щоб ніхто – навіть нотаріус – не знав його зміст.

Виставити спадкоємцю умову. Хочете, щоб вашого улюбленого кота довічно опікали? – вимагайте це від спадкоємця в заповіті. При такому підході ви зможете бути впевнені, що спадкоємець буде належним чином утримувати усатика, в іншому випадку він не отримає спадок.

Що потрібно для складання нотаріально завіреного заповіту?

Вам знадобляться лише паспорт та номер картки платника податків. Документи на власність (будинок, квартиру, авто і т.д.) надавати нотаріусу не потрібно (якщо заповідаєте все майно).

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Читайте також:

  • Заява про прийняття/відмову від спадщини
  • Свідоцтво про право на спадщину
  • Спадковий договір
  • Секретний заповіт

Щодня без вихідних з 09:00 до 20:00