Дозвіл на виїзд дитини за кордон | Нотаріус Київ
» Послуги » Оформлення заяв » Дозвіл на виїзд дитини за кордон

Дозвіл на виїзд дитини за кордон

Збираєтеся відправити свою дитину в подорож в іншу країну? В такому випадку вам буде потрібно нотаріально завірити дозвіл для виїзду дитини за кордон. Зробити це можна досить швидко – достатньо лише відвідати наш нотаріальний офіс.

Чи можна обійтися без дозволу?

Українське законодавство обмежує вільне пересування дітей за кордон і без такого дозволу дитину не пропустять прикордонники. Якщо дитина виїжджає в іншу країну, їй в обов’язковому порядку знадобиться мати спеціальну згоду батька і матері. При цьому не грає ролі, відправляється він туди самостійно, або в компанії родича. Якщо супроводжувати буде один з батьків, все одно буде потрібно дозвіл другого, навіть якщо вони давно розлучені і не проживають спільно.

Особливості оформлення дозволу

У разі, коли дозвіл повинні дати обоє (наприклад, дитину буде супроводжувати родич), то вони можуть оформити його як у одного нотаріуса одночасно, так і у різних в різний час.

Варто врахувати, що цей документ може знадобитися в консульстві, якщо планується відвідати країну, з якою в України відсутній безвізовий режим. При цьому в кожному конкретному консульстві можуть висуватися певні вимоги до змісту даного документа або його терміну дії, тому варто їх уточнити заздалегідь.

Які будуть потрібні документи?

Щоб нотаріально завірити дозвіл для виїзду дитини за кордон, батьку необхідно буде надати:

– свій паспорт;

– номер картки платника податків;

– свідоцтво про народження дитини.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Читайте також:

  • Заява на постійне місце проживання (ПМЖ) за кордон
  • Заява на оформлення закордонного паспорту дитини
  • Заява про фінансування поїздки за кордон

Щодня без вихідних з 09:00 до 20:00