Заява про фінансування поїздки | Нотаріус Київ
» Послуги » Оформлення заяв » Заява про фінансування поїздки

Заява про фінансування поїздки

Бажаєте відправитися за кордон, але в консульстві вважають, що ви не досить фінансово забезпечені для того, щоб нести туристичні витрати? Вирішити цю проблему можна, якщо нотаріально завірити заяву про спонсорство поїздки за кордон (ще зване як «спонсорський лист»).

Чому цей документ важливий?

В останні роки українці масово за туристичними візами виїжджають за кордон не з метою відпочивати, а для того, щоб нелегально працювати. Про це чудово відомо практично у всіх консульствах і на кордоні, тому там особливу увагу приділяють перевірці платоспроможності туриста. Будь-які сумніви в тому, що турист здатний оплатити поточні витрати, призводять до відмови у видачі візи або пропуску на кордоні.

Кому обов’язково варто отримувати заяву про фінансування поїздки?

У кожній країні є власні мінімальні ліміти. В середньому вони становлять близько 70 євро / день. Якщо не підтвердити наявність EUR 500-1000 для тижневого відпочинку, відпустка може бути зіпсованою.

Якщо у вас таких грошей немає в готівковому вигляді або на кредитній карті, на допомогу прийде спонсорська декларація. Завдяки їй ви зможете підтвердити, що існує особа, готова оплачувати ваші туристичні витрати.

При цьому важливо, що нотаріус не відчуває платоспроможність спонсора, а сам спонсор не несе ніякої відповідальності за невиконання задекларованих зобов’язань. Тому стати їм може практично будь-який ваш знайомий.

Які будуть потрібні документи?

Для того, щоб нотаріально завірити заяву про спонсорство поїздки за кордон, спонсору досить надати:

– свій паспорт;

– номер карти платника податків.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Читайте також:

  • Заява на постійне місце проживання (ПМЖ) за кордон
  • Заява на оформлення закордонного паспорту дитини
  • Заява на виїзд дитини за кордон

Щодня без вихідних з 09:00 до 20:00