Вартість послуг нотаріуса в Києві | Нотаріус Київ
» Вартість послуг нотаріуса в Києві

Вартість послуг нотаріуса в Києві

Шукаєте нотаріальну контору, де ціна на послуги нотаріуса мінімальна? Ознайомтеся з нашим прайсом: ми сподіваємося, що ціни в ньому вас приємно здивують.

Що входить у вартість послуг нотаріуса в Києві?

Не варто думати, що ціна, зазначена в прайсі, – це цілком і повністю гонорар нотаріуса. Це не так. Ціна в Оболонському районі формується з трьох компонентів:

  • Державний збір – це сума, яку відвідувач оплачує державі. Вона може бути як фіксованою, так і складати якийсь відсоток від вартості майна.
  • Витратні матеріали, з яких найбільш дорогими є спеціальні захищені бланки.
  • Вартість роботи нотаріуса – чи то пак його гонорар.
  • Кваліфікація нотаріуса. Послуги нотаріуса з великим стажем і багатим практичним досвідом можуть коштувати трохи дорожче, ніж початківця.

Відзначимо, що в даному переліку ціна на послуги нотаріуса мінімальна в порівнянні з державним збором і витратними матеріалами.

У нашому нотаріальному офісі ми дійсно постаралися встановити найбільш привабливу для відвідувачів ціну. На жаль, вплинути на розмір встановленого державою збору і вартість витратних матеріалів ми не можемо.

Від чого залежить ціна на нотаріальну послугу?

Вартість послуги нотаріуса на Оболоні в кожному конкретному випадку визначається індивідуально і безпосередньо залежить від складності ситуації. Якщо для вчинення нотаріальної дії необхідно провести складний юридичний аналізу документа або якщо підготовка і складання проекту договору вимагає значної кількості часу, то ціна за таку послугу буде вище базової. У такому випадку вона визначається за домовленістю сторін.

Крім того, якщо ви хочете викликати нотаріуса до себе в офіс або терміново скористатися його послугами в неробочий час, це буде розглядатися як додаткова платна послуга.

Таким чином, на ціну може вплинути:

– терміновість;

– складність;

– час доби;

– необхідність виїзду;

– надання додаткових юридичних консультацій;

– надання інших додаткових послуг.

Як дізнатися точну ціну в конкретному випадку?

Щоб зрозуміти, який точно буде вартість послуг нотаріуса, вам варто зв’язатися з нашим нотаріальним офісом будь-яким зручним для вас способом і змалювати ситуацію, що склалася. На підставі вашої розповіді, нотаріус зможе зробити точний розрахунок, врахувавши всі можливі державні збори, мита та інші платежі, і повідомити вам точну ціну.

Щодня без вихідних з 09:00 до 20:00