Витяг про відсутність автомобіля в заставі | Нотаріус Київ
» Відсутність автомобіля в заставі

Відсутність автомобіля в заставі

Збираєтеся продати свій транспортний засіб або навпаки купити? Незалежно від того, чи є ви продавцем або покупцем, попередньо варто отримати витяг на автомобіль з реєстру обтяжень рухомого майна. Відсутність автомобіля в заставі – це головний критерій ухвалення рішення про покупку. Тому даний документ буде корисний як продавцеві транспортного засобу, так і покупцеві та дасть можливість перевірити машину на обмеження щодо відчуження прав власності на авто.

Чим корисний буде цей документ для покупця?

Купуючи автомобіль на вторинному ринку, покупцеві важливо переконатися, що транспортний засіб не перебуває в заставі, на нього не накладено арешти або інші обмеження. Цей документ також часто потрібен в МРЕО при укладанні угоди.

Тому, щоб зберегти гарний настрій, не витрачати сили і час даремно, покупцеві варто потурбуватися такою перевіркою заздалегідь.

Навіщо цей документ продавцеві?

Якщо ви хочете продати свій автотранспорт якомога вигідніше, необхідно справити на потенційних покупців якомога більш приємне враження. Психологи давно з’ясували, що чим більше покупець довіряє продавцю – тим менше у нього бажання торгуватися.

Вартість такого витягу про відсутність автомобіля в заставі невелика, а ось його демонстрація дозволить продавцеві позиціонувати себе як чесну людину, якій можна довіряти і яка має намір старанно дотримуватися умов угоди. Відповідно, угода може відбутися на більш вигідних для продавця умовах.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Читайте також:

  • Довіреність в порядку передоручення
  • Витяг з державного реєстру обтяжень рухомого майна
  • Генеральна довіреність на автомобіль

Щодня без вихідних з 09:00 до 20:00